NOVICE

04 februar 2017
  Mlajši dečki U13 zmagovalci turnirja v Kamniku. Ekipa je nastopila v naslednji postavi: Jaka Stare, Ernes Smajić, Edis Nuhanović, Matevž Medič Slaček, Nejc Gašparič, Aleks Ristić,  Musab Lišinović in Vid Piperović. Edis Nuhanović je izbran za najboljšega igralca.

Preberi več
31 januar 2017
Ekipa Cicibani U9 so bili na turnirju v Cerknici 1. v Komendi 2. in v Trebnjem 3. Najboljši igralec v Komendi je bil Jaka Mlekuž, Jaka Kalan pa jebil najboljši strelec v Trebnjem in najboljši igralec v Cerknici.

Preberi več
Na Slovanovi zimski ligi, v kategoriji U10 so Slovanove ekipe zasedle prva tri mesta. Najboljši strelec z 17 doseženimi goli je bil Benjamin Adrović, drugi s 15 goli Nino Terzić, tretje mesto z 12 doseženimi goli pa si delijo Teo Jelača, Filip Razboršek in Nemanja Milojević (NK Kamnik).
Najboljši igralec na Slovanovi zimski ligi in najboljši strelec zaključnega dela (5 golov) je bil Nino Terzić.

Preberi več
18 januar 2017
Cicibani U10 so na turnirju v Komendi zasedli 1. in 3. mesto. Najboljši igralec turnirja je bil  David Žinko.

Preberi več
17 januar 2017
Cicibani U11 so dosegli 4. mesto na turnirju v Komendi.

Preberi več
03 januar 2017
Ekipa ND Slovan A je osvojila 1. mesto na turnirju v Villachu. Na istem turnirju je ekipa ND Slovan B bila druga v svoji skupini.