Poraz pri vodilnem

08 maj 2017

Članska ekipa Slovana je v 18. krogu Regionalne Ljubljanske lige gostovala v Vižmarjih pri NK Arne Tabor 69, ki se bori za prvo mesto z Roltek Dobom.

Srečanje na glavnem igrišču v Maksovem Gaju si je ogledalo približno 40 gledalcev. Tabor je povedel že v 5. minuti z zadetkom Zorana Obrenoviča, 1:0 pa je bil tudi končni izid prvega polčasa. V nadaljevanju je Slovan poskušal priti do izenačenja, a je namesto tega prejel še drugi zadetek. V 76. minuti je končni izid 2:0 postavil Nedim Vehabovič. Slovan je utrpel drugi zaporedni prvenstveni poraz in padel na sedmo mesto lestvice četrtoligaške konkurence. Arne Tabor 69 je z zmago ostal na prvem mestu.

Člani Slovana bodo za vikend na Kodeljevem pričakali ekipo Cockta Kresnice, ki je na lestvici na petem mestu in ima pred Slovanom šest točk prednosti.