Zimska liga 2015/2016

SLOVANOVA ZIMSKA LIGA 2015/2016

Cicibani U9
Končna tabela


 

 

ŠT

Z

N

P

GR

1.

ND Črnuče

13

11

1

1

40:10

34

2.

ND Ilirija

13

10

2

1

29:8

32

3.

ND Slovan A

13

9

1

3

38:8

28

4.

NK Dob

13

6

2

5

24:17

20

5.

ND Slovan B

13

5

1

7

23:25

16

6.

NK Bravo

13

6

0

7

25:30

18

7.

NK Junior

13

5

2

6

15:14

17

8.

ND Slovan C

13

3

2

8

11:33

11

9.

NK Brinje

13

3

1

9

7:26

10

10.

NK Borovnica

13

1

0

12

1:41

3


Zmagovalec Slovanove zimske lige v kategoriji U9 je ekipa ND Črnuče, druga je ND Ilirija, tretja pa ekipa ND Slovan A

Najboljši igralec: Mark Hukič - ND Ilirija
Najboljši strelec: Nino Terzić (15 golov) - ND Slovan
Najboljši Vratar: Vlahek Val - ND Črnuče


Cicibani U10

Končna tabela

 

 

ŠT

Z

N

P

GR

 1.

ND Slovan A

12

8

2

2

23:6

26

 2.

KMN Olimpija

12

7

4

1

26:7

25

 3.

NK Črnuče

12

5

6

1

19:6

21

 4.

ND Ilirija

12

6

3

3

19:11

21

 5.

NK Bravo

12

4

1

7

13:19

13

 6.

NK Radomlje

11

6

1

4

15:12

19

 7.

ND Slovan B

11

3

2

6

8:19

11

 8.

NK Svoboda

11

2

1

8

4:18

7

 9.

NK Dolomiti

11

1

0

10

4:31

3



Zmagovalec Slovanove zimske lige v kategoriji Cicibani U10, je postala ekipa Slovan A, drugo mesto je zasedla ekipa KMN Olimpija, tretje pa ekipa ND Črnuč, ki je imela enako točk kot ND Ilirija vendar boljšo gol razliko.

Najboljši vratar: Dečman Matic - NK Bravo

Najboljši strelec: Rizvić Adriano (15 golov) - KMN Olimpija

Najboljši igralec: Fidanoski Kerševan Nik - ND Slovan


Cicibani U11
Končna tabela

 

 

ŠT

Z

N

P

GR

1.

ND Slovan A

13

12

1

0

23:3

37

2.

ND Ilirija

13

10

0

3

43:9

30

3.

NK Bravo

13

7

1

5

21:8

23

4.

NK Šmartno

13

5

2

6

14:20

17

5.

NK Rakek

13

5

1

7

12:23

16

6.

ND Slovan B

13

6

1

6

12:17

19

7.

NK Svoboda

13

5

1

7

13:21

16

8.

NK Brinje

13

3

1

9

18:13

10

9.

NK Borovnica

13

2

3

8

14:15

9

10.

NK Dolomiti Dragomer

13

2

2

9

7:23

8



Zmagovalec Slovanove zimske lige v kategoriji U11 je ekipa ND Slovan, druga je ND Ilirija, tretja pa ekipa NK Bravo

Najboljši igralec: Žan Marjetič - ND Slovan
Najboljši strelec: Enej Hace (9 golov) - ND Ilirija
Najboljši Vratar: Stare Jaka - ND Slovan



ZAKLJUČNI TURNIR

Sobota, 30.1.2016

Cicibani U9

10.00 NK Bravo : NK Borovnica 4:0

10.15 NK Junior : NK Brinje 3:0

10.30 ND Slovan C : NK Borovnica 3:0

10.45 NK Bravo : NK Brinje 6:0

11.00 NK Junior : NK Borovnica 1:0

11.15 ND Slovan C : NK Bravo 0:3

11.30 NK Borovnica : NK Brinje 0:1

11.45 NK Junior : ND Slovan C 0.0

12.00 ND Slovan C : NK Brinje 2:0

12.15 NK Bravo : NK Junior 0:1

12.30 ND Črnuče : ND Slovan B 3:0

12.45 ND Ilirija : ND Slovan A 2:0

13.00 NK Dob : ND Slovan B 2:2

13.15 ND Črnuče : ND Slovan A 0:0

13.30 ND Ilirija : ND Slovan B 4:0

13.45 NK Dob : ND Črnuče 0:1

14.00 ND Ilirija :  NK Dob 1:1

14.15 ND Slovan A : ND Slovan B 2:0

14.30 ND Črnuče : ND Ilirija 0:1

14.45 NK Dob : ND Slovan A 0:2


ZAKLJUČNI TURNIR

Nedelja 31.1.2016

Cicibani U11

11.00 NK Svoboda : NK Dolomiti Dragomer 1:1

11.15 ND Slovan B : NK Brinje 0:2

11.30 NK Borovnica : NK Dolomiti Dragomer 1:0

11.45 NK Svoboda : NK Brinje 2:3

12.00 ND Slovan B : NK Dolomiti Dragomer 0:0

12.15 NK Borovnica : NK Svoboda 0:1

12.30 NK Dolomiti Dragomer : NK Brinje 1:0

12.45 ND Slovan B : NK Borovnica 3:1

13.00 NK Borovnica : NK Brinje 1:1

13.15 NK Svoboda : ND Slovan B 0:2

13.30 NK Šmartno : NK Bravo 2:2

13.45 NK Rakek : ND Slovan A 0:3 (b.b)

14.00 ND Ilirija : NK Šmartno 3:0

14.15 ND Slovan A : NK Bravo 1:0

14.30 NK Rakek : NK Šmartno 0:3 (b.b.)

14.45 ND Ilirija : NK Bravo 1:0

15.00 ND Slovan A : NK Šmartno 0:0

15.15 ND Ilirija : NK Rakek 3:0 (b.b.)

15.30 NK Rakek : NK Bravo 0:3 (b.b.)

15.45 ND Slovan A : ND Ilirija 2:1



Sobota, 23.1.2016

ZAKLJUČNI TURNIR

Cicibani U10

12.30 NK Radomlje : NK Dolomiti 1:0

NK Radomlje: Barle Andraž

12. 45 ND Slovan B : NK Svoboda 1:2

ND Slovan : Merkun Erazem  NK Svoboda: Kosmač Nejc, Dobravec Matic

13.00 NK Radomlje : NK Svoboda 1:0

NK Radomlje: Vidergar Žan

13.15 ND Slovan B: NK Dolomiti 2:0

ND Slovan: Čaušević Renato, Bukurov Nikolaj

13.30 NK Dolomiti : NK Svoboda 0:1

NK Svoboda: Salihović Kenan

13.45 NK Radomlje : ND Slovan B 1:0

NK Radomlje: Grad Enej

14.00 ND Slovan A: NK Bravo 1:0

ND Slovan: Vojin Alex

14.15 KMN Olimpija : ND Črnuče 0:0

14.30 ND Ilirija : NK Bravo 1:0

ND Ilirija: Baštinac Nik

14.45 ND Slovan A : ND Črnuče 0:0

15.00 KMN Olimpija : NK Bravo 3:0

KMN: Rizvić Adriano, Rizvić Adriano, Močiler Luka

15.15 ND Ilirija : ND Slovan A 1:0

ND Ilirija: Volk Lovro

15.30 NK Bravo : ND Črnuče 0:2

ND Črnuče: Ferjan Matic, Halb Alex

15.45 KMN Olimpija : ND Ilirija 2:1

KMN Olimpija: Rizvić Adriano, Močiler Luka  ND Ilirija: Šabanaj Eroll

16.00 ND Ilirija : ND Črnuče 0:0

16.15 ND Slovan A : KMN Olimpija 1:0

ND Slovan: Vitamvas David




Sponzorji